Oriflame kosmetika se slevou

Kolekce Oriflame Love Nature

02.05.2014 09:58

Love Nature s Aloe Vera OriflameALOE VERA

Normální a smíšená pleť
Pro každý věk

Aloe vera je rostlina s magickými léčivými účinky. Vyrovnává pH pleti a poskytuje jí optimální hydrataci.

Čisticí gel Oriflame Love Nature s výtažkem z aloe vera šetrně odstraňuje zbytky make-upu a zanechává na pleti pocit svěžesti. Pleťová voda udržuje optimální rovnováhu pH a hydratuje pleť.

Gelový krém Oriflame Love Nature s výtažkem z aloe vera je velmi jemný, má lehké složení a gelovou konzistenci. Poskytuje pleti hydrataci, obnovuje její přirozenou rovnováhu, zanechává ji hebkou a zdravou na pohled. Řadu doplňuje oční gel, který zajišťuje přirozenou hydrataci a pomáhá odstraňovat viditelné projevy únavy.

Love Nature planá růže OriflamePLANÁ RŮŽE

Suchá pleť
Pro každý věk

Co je krásnější než letní růže? Esenciální růžový olej, obsažený v této řadě, pomáhá odstraňovat nepříjemný pocit suché pleti, vyživuje a zjemňuje ji.

Denní krém Oriflame Love Nature s planou růží se snadno vstřebává. Je vyživující, s obsahem oleje ze šípkové růže. Noční krém je bohatý, vyživuje a důkladně hydratuje. Pečuje o suchou pleť během spánku a zanechává ji hedvábně hladkou.

Oční krém Oriflame Love Nature s výtažkem z růže je určen na citlivou pleť očních partií. Jeho velmi lehké složení efektivně vyživuje a zvláčňuje.

Love Nature čajovník OriflameČAJOVNÍK

Mastná pleť
Pro každý věk

Čajovník má výrazné antibakteriální vlastnosti, účinně ošetřuje pupínky a čistí pleť. Řada s čajovníkem čistí, zmatňuje pleť a působí proti akné.

Čisticí gel Oriflame Love Nature s výtažkem z čajovníku důkladně čistí mastnou pleť. Tonizační pleťová voda má stahující účinky, pomáhá stáhnout rozšířené póry a matuje pleť.

Ošetřující krycí tyčinka Oriflame Love Nature s výtažkem z čajovníku je praktickým řešením 2v1. Složení obsahuje čajovníkový esenciální olej s antibakteriálními účinky a zároveň maskuje nedokonalosti na pleti. Zelená strana schová zarudnutí a béžová působí jako korektor.

Pleťové mléko se snadno vstřebává, udržuje přirozenou rovnováhu pH a poskytuje mastné pleti lehkou hydrataci.

zdroj: Oriflame