Oriflame kosmetika se slevou

Rtěnka Oriflame Giordani Gold Iconic SPF 15

11.04.2014 17:14

Rtěnka Giordani Gold Iconic SPF 15 OriflameLuxusní pečující rtěnka od Oriflame

Hledali jsme nejčastější odpovědi na otázku: "Jaké vlastnosti by měla mít kvalitní rtěnka?" Od našich zákaznic jsme dostali tyto odpovědi:

Rtěnka má mít příjemné krémové složení
Nesmí vysušovat rty
Musí dlouho vydržet
Rty musí chránit
Na výběr musí být dostatek odstínů

Přesně takovou rtěnku vám přinášíme jako novinku. Rtěnka Oriflame Giordani Gold Iconic s SPF 15 splní všechny představy o kvalitní rtěnce a ještě mnohem více. Je jemná a hebká jako luxusní satén, s krémovou konzistencí, která je na rtech příjemná celý den.

Rty vyživuje a obnovuje díky extra panenskému arganovému oleji a krásná sytá barva vydrží dlouho na rtech. Můžete si vybrat z 15 odstínů. Faktor SPF 15 ochrání rty před slunečními paprsky i vnějším prostředím. Rtěnka je zabalena v exkluzivním kovovém pouzdře.

ARGANOVÝ OLEJ, přezdívaný tekuté zlato nebo marocké zlato, je vzácný rostlinný olej. Díky svým vlastnostem je velmi oblíbený v kosmetickém, farmaceutickém, i potravinářském průmyslu. Jeho vzácnost spočívá nejen v jeho účincích, ale také v ojedinělém výskytu stromu, z něhož plodů se získává. Jde o arganovník, vyskytující se výhradně v Maroku, Alžírsku a Izraeli.

zdroj: Oriflame