Oriflame kosmetika se slevou

Oriflame Sun Zone - Tělové opalovací mléko ve spreji a Dětské opalovací mléko

02.05.2014 09:45

Sun Zone Oriflame - opalovací mlékoVysoce účinná ochrana proti slunečním paprskům

Řada opalovacích přípravků Sun Zone od Oriflame obsahuje speciální komplex Cellular Protection Technology, který poskytuje zvýšenou ochranu buňkám pokožky před škodlivými vlivy UVA / UVB paprsků, volnými radikály a poškozením v důsledku slunečního záření. Je obohacena o vitamín E, který zabraňuje předčasným projevům stárnutí. Opalovací přípravky mají lehkou konzistenci, jsou odolné vůči vodě a rychle se vstřebávají. Všechny složení jsou dermatologicky testovány a schváleny.

Na základě vašich přání nyní představujeme nový produkt: jemné OPALOVACÍ MLÉKO VE SPREJI ORIFLAME SUN ZONE SPF 25. Lehké, nelepivé a nemastné opalovací mléko s ochranným faktorem SPF 25 je díky sprejovému aplikátoru snadné aplikovat na všechny části těla. Je voděodolné, snadno se vstřebává do pokožky, hydratuje ji a chrání . S příjemnou vůní.

Dětská kůže je tenčí a křehčí než u dospělých, proto jsou děti mnohem citlivější na poškození kůže UV zářením. Řadu Oriflame Sun Zone nyní nově doplnilo DĚTSKÉ OPALOVACÍ MLÉKO NA OBLIČEJ A TĚLO S SPF 50, které nabízí vysokou ochranu před UVA i UVB paprsky.

  • Je voděodolné
  • Neobsahuje alkohol, barviva a není parfémované
  • Je vhodné pro děti od 1 roku věku.

zdroj: Oriflame