Oriflame kosmetika se slevou

- Oriflame kosmetika se slevou pro každého

 

- dárky pro nově zaregistrované členy Oriflame CZ

 

- registrace Oriflame ZDARMA

 

- mnoho dalších výhod a akcí Oriflame

 

Kosmetika Oriflame se slevou

Oriflame wellness

Pečuji o své zdraví s Oriflame

Oriflame wellness - péče o zdraví

Proč naše tělo potřebuje Wellness výrobky?

Stravovací návyky většiny lidí – skladba a způsob úpravy potravin, doby jídla, velikost porcí a konzumace alkoholu – určují spíše společenské zvyky a tradice než snaha dodat tělu optimální výživu pro dlouhý a zdravý život. V rodinách, ve kterých oba rodiče pracují, se kvůli nedostatku času spotřebuje více polotovarů (předpřipravených, naporcovaných a předem zpracovaných potravin) neprospívajících lidskému zdraví. Nezdravé jídlo je paradoxně zároveň nejlevnější, nejkaloričtější a nejméně výživné. Aby toho nebylo málo, nezdravé jídlo je snadněji dosažitelné než čerstvé, zdravé a organické potraviny.

Studie o výživě potvrzují, že 90 % lidí nekonzumuje minimální doporučené množství (500 g) zeleniny a ovoce za den. Děti ve věku 4–10 let by měly jíst 400 g zeleniny a ovoce denně, 90 % dětí však tohoto doporučeného množství nedosáhne. Pravděpodobnou příčinou je, že jejich rodiče jsou na tom stejně. Zkrátka a dobře, pro mnoho lidí není jednoduché udržet si životní styl se stravovacími návyky, které by odpovídaly potřebám jejich těl, aniž by užívali potravinové doplňky, jež jsou pro tento účel určeny.

Doplňky stravy doporučujeme lidem v určitých zeměpisných oblastech. Někdy záleží i na věku, hladině fyzické aktivity a pohlaví.

Pokud bude vaše odpověď ANO na jednu z následujících otázek, je vhodné zvážit užívání potravinových doplňků. Pokud bude vaše odpověď ANO na více než jednu z následujících otázek, doporučujeme užívat řadu Wellness by Oriflame pravidelně.

  • Máte nadváhu a rádi byste zhubli?
  • Jíte většinu dní ve městě, kupujete si často něco malého k zakousnutí nebo sladkosti?
  • Žijete ve městě (ve znečištěném prostředí) nebo kouříte?
  • Jste ve středním věku nebo starší?
  • Tvoří tepelně nebo jinak zpracované jídlo 50 % nebo větší podíl vaší stravy?

Pokud bude vaše odpověď NE na některou následující otázku, doporučujeme zvážit pravidelné užívání potravinových doplňků Wellness by Oriflame.

  • Sníte tři hlavní jídla a dvě svačiny denně?
  • Jste každý den 15 minut na slunci?
  • Sníte 500–1000 g čerstvé zeleniny a ovoce denně?
  • Jsou součástí vaší denní stravy oříšky nebo semínka, tmavá listová zelenina nebo ryby?

Nezáleží na tom, s čím se musíte potýkat. Pokud budete chtít, Oriflame Vám pomůže na cestě ke zdravějšímu a vyváženějšímu životnímu stylu a stravování.

Filozofie výrobků Wellness by Oriflame

Krása nesahá jen do hloubky pokožky, krása vychází zevnitř. Wellness by Oriflame je určena ženám a mužům, kteří chtějí svou krásu a zdraví podpořit i nezbytnými nutričními složkami. Díky efektivním přísadám, které vycházejí z přírody a jsou sloučeny ve vědecky pokročilých vzorcích, nabízíme vysoce kvalitní a vyvážené nutriční doplňky, které optimálně doplňují každodenní potřeby vašeho těla i pleti.

Naše výrobky byly vyvinuty ve Švédsku, které je proslulé svými vysokými standardy a kvalitou, ve spolupráci s mezinárodně uznávanými předními švédskými vědci a odborníky na výživu. Na potvrzení efektivity a bezpečnosti jsme prováděli rozsáhlé testování a dlouhodobé studie. Veškeré výrobky jsou vyráběny podle směrnic GMP (Good Manufacturing Process – dobrý proces výroby – tedy standardy kvality uznávané farmaceutickým průmyslem jako záruka bezpečnosti a kvality) a je u nich garantována čistota a nejvyšší kvalita.

Náš celostní přístup ke kráse přirozeně začíná právě u Wellness by Oriflame.

Krása zevnitř - vypadat skvěle, cítit se skvěle

Oriflame vám již více než 40 let nabízí kompletní řadu vysoce kvalitních kosmetických výrobků inspirovaných přírodou. Za ta léta jsme má rodina i já aktivně podporovali výzkum v oblasti medicíny, výživy a zdraví. Zjistili jsme, že výživa je pro vaši krásu i zdraví velice důležitá. A proto nyní spojujeme rozsáhlé znalosti o kráse, které Oriflame má, s výzkumem v oblasti výživy. Spolu s předními švédskými vědci a odborníky na výživu jsme vyvinuli Wellness by Oriflame, abychom vám mohli přinést krásu, která vychází zevnitř.
Robert af Jochnick (spoluzakladatel a předseda správní rady Oriflame Cosmetics)

Vysoká kvalita výroby

Veškeré výrobky Wellness by Oriflame jsou vytvořeny a vyvinuty ve Švédsku a obsahují přírodní přísady zcela prosté geneticky modifikovaných organizmů (GMO). Jejich výroba probíhá převážně ve Švédsku v pečlivě zvolených výrobních podnicích, které splňují náročně standardy Oriflame. Veškerá výroba probíhá v souladu se směrnicemi GMP (Good Manufacturing Process – dobrý proces výroby). Řada Wellness by Oriflame je v současné době zaregistrována v 39 zemích a nadále se rozrůstá.

Výzkum a vývoj

Výrobková řada Wellness by Oriflame je výsledkem nejmodernější vědy, která vychází z nejnovějších, odborně podložených poznatků. Složení těchto výrobků, které bylo vytvořeno ve Švédsku, v sobě skutečně pojí moudrost přírody a to nejlepší z vědy a představuje tak jedinečné a účinné výživové doplňky, které respektují vyváženost těla a pomáhají mu podpořit jeho přirozené funkce.

Výrobky Wellness by Oriflame zaručují tu nejvyšší kvalitu a účinnost měřitelnými výsledky, které prokázaly, že je jejich užívání bezpečné pro kohokoli. Tato bezpečnost byla potvrzena rozsáhlými testy a dlouhodobými studiemi, které také dobře zdokumentovaly a potvrdily, že Oriflame Wellness výrobky skutečně plní to, co slibují. Vědečtí a lékařští poradci Oriflame jsou ve svých oblastech praxe a výzkumu mezinárodně uznávanými autoritami. Všichni mají za sebou léta zkušeností v oblasti zdraví a wellness. Konzultují nejnovější vědecké publikace a vycházejí z nejmodernějších poznatků o tom, jak naše těla fungují a co potřebují k tomu, aby byla zdravá a vypadala skvěle. Kvalita, účinnost a bezpečnost jsou pojmy, v nichž se Wellness by Oriflame nesnižuje k žádným kompromisům!

Certifikáty

The German School of Sports and Doping Research (německá sportovní škola dopingového výzkumu) testuje potraviny a obsah potravinových doplňků a vhodnost jejich používání pro sportovce. Oriflame testoval Přírodní nápoj Natural Balance i Astaxanthin a obdržel certifikaci potvrzující, že výrobky jsou vhodné pro sportovce a neobsahují žádné látky zakázané mezinárodními sportovními asociacemi.